Мережа груп
В ЗДО № 3 функціонує 13 вікових груп(2023-2024н.р.):
1 молодша «А» група – 11 дітей
Вихователі: Поліщук Світлана Миколаївна
Барба Кристина Тохирівна
Помічник вихователя:
Музичний керівник: Галкіна Валерія Вадимівна
2 молодша «А» група – 16 дітей (інклюзивна)
Вихователі: Кадіна Ірина Миколаївна
Вінярська Катерина Валеріївна
Помічник вихователя: Мартинова Ніна Павлівна
Музичний керівник: Сущ Оксана Миколаївна
Асистент вихователя:
2 молодша «Б» група – 17 дітей
Вихователі: Книш Олена Геннадіївна
Помічник вихователя: Назарчук Тетяна Юріївна
Музичний керівник: Сущ Оксана Миколаївна
2 молодша «В» група – 10 дітей
Вихователі: Руденко Тетяна Яківна
Усланова Марина Євгенівна
Помічник вихователя: Тисячна Надія Борисівна
Музичний керівник: Галкіна Валерія Вадимівна
2 молодша «Г» група – 10 дітей (інклюзивна)
Вихователі: Барба Кристина Тохирівна
Помічник вихователя: Покланцева Наталя Сергіївна
Музичний керівник: Сущ Оксана Миколаївна
Асистент вихователя:
середня «А» група – 19 дітей (інклюзивна)
Вихователі: Лобань Юлія Данилівна
Помічник вихователя: Карагяур Галина Федорівна
Музичний керівник: Галкіна Валерія Вадимівна
Асистент вихователя: Дідух Альона Дмитрівна
середня «Б» група – 21 дитина
Вихователі: Токарєва Тетяна Сергіївна
Помічник вихователя: Грабовенська Любов Богданівна
Музичний керівник: Сущ Оксана Миколаївна
середня «В» група – 19 дітей
Вихователі: Рудь Людмила Василівна
Помічник вихователя: Карташова Любов Володимирівна
Музичний керівник: Галкіна Валерія Вадимівна
старша «А» група – 21 дитина
Вихователі: Арнаута Галина Григорівна
Мінкіна Ірина Сергіївна
Помічник вихователя: Покровська Людмила Валеріївна
Музичний керівник: Сущ Оксана Миколаївна
старша «Б» група – 24 дитини
Вихователі: Комар Тетяна Євгенівна
Тузова Оксана Валентинівна
Помічник вихователя: Покорська Анна Андріївна
Музичний керівник: Сущ Оксана Миколаївна
старша «В» група – 17 дітей (інклюзивна)
Вихователі: Трачук Людмила Миколаївна
Бурковська Наталя Євгенівна
Помічник вихователя: Молдованова Поліна Олександрівна
Музичний керівник: Галкіна Валерія Вадимівна
Асистент вихователя:
старша«Г» група – 23 дитини
Вихователі: Клименко Тетяна Володимирівна
Шпігель Юлія Юріївна
Помічник вихователя: Каналош Олена Валеріївна
Музичний керівник: Сущ Оксана Миколаївна
логопедична група – 12 дітей
Вихователі: Забранюк Оксана Степанівна
Каламбет Валентина Володимирівна
Вчитель-логопед: Саліхова Людмила Олександрівна
Помічник вихователя: Волчкова Наталя Анатоліївна
Музичний керівник: Галкіна Валерія Вадимівна